Vila na prodej v Primoštenu (Chorvatsko)

Plánujete pořízení domu nebo vily v Chorvatsku, na pobřeží Dalmácie? V Primoštenu ve střední Dalmácii, se ve vzdálenosti pouhého kilometru od moře nachází vily nabízené k prodeji. První vila je již po dokončení, druhá prochází rekonstrukcí.

Vily disponují krásným výhledem na moře a při jejich stavbě byly použity výhradně kvalitní materiály. Vila má výměru 220 metrů čtverečních, disponuje dostatečně velkou zahradou, na níž se nachází bazén a parkovací místa pro tři auta.

Primošten patří v rámci Chorvatska mezi velmi žádané lokality. Samotné město nabízí dostatek nejrůznějšího vyžití, v okolí naleznete spoustu nádherných pláží. Dobře dostupný je například Trogir, který patří k nejpodmanivějším městům v rámci celé Evropy. Pro podrobnější informace na téma nákupu nemovitosti v Chorvatsku klikněte na odkaz.

vila-primosten-02

Máte zájem o tuto nebo podobnou nemovitost? Chcete si domluvit prohlídku, nebo máte zájem o více informací? Kontaktujte společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz. Při kontaktu, prosím, uveďte referenční číslo nemovitosti: BD17685.

Domy a apartmány v Chorvatsku na prodej

Mapka oblasti


Zvětšit mapu