Vila ve vynikající lokalitě na Sardinii

Sardinie patří mezi skutečné poklady Středomoří. Pokud jste se rozhodli pro pořízení nemovitosti právě na Sardinii, můžete se těšit, že si zde budete užívat tyrkysově modré moře lemované běloskvoucími plážemi a nádhernou okolní přírodu. Díky charakteru přímořské oblasti bývá Sardinie často označována jako evropský Karibik.

Sardinie přitom stojí stranou masového cestovního ruchu v měřítku, na jaké jsme zvyklí v některých vyhlášených evropských letoviscích. Zároveň to je exkluzivní destinace, kde si luxusní vily pořídila celá řada známých osobností, ale i úspěšných byznysmenů.

Výhodou je i zdejší podnebí. Sezona je zde poměrně dlouhá, již v květnu má moře teplotu 20 °C, ještě v říjnu pak je teplota moře na úrovni kolem 24 °C. Díky vlivu moře přitom léta nejsou tak horká, aby zde byl pobyt nepříjemný.

sardinie-03

Ke každému domu náleží záhrádka nebo prostorná terasa. 

sardinie-02

Nabízené vilky jsou obklopeny zelení, moře vzdálené pouhých 100 metrů. Z terasy nebo zahrady domu si můžete vychutnávat nádherný výhled na Středozemní moře. V nabídce jsou domy o velikosti od 40 m2 do 140 metrů čtverečních. Ceny přitom začínají již od cca 6 mil. Kč.

Více informací o nemovitosti

Pokud je výše uvedený odkaz nefunkční, je nemovitost zřejmě již prodaná. V takovém případě prosím kontaktujte realitní společnost Rellox, tel. číslo +420 222 243 325 nebo +420 736 671 652, e-mail: info@rellox.cz, která se specializuje na reality v zahraničí a s výběrem vhodné nemovitosti vám pomůže.

Reality na Sardinii na prodej

Video

Atmosféru Sardinie můžete začít poznávat i ve videu níže. Nic ale nenahradí osobní návštěvu na tomto nádherném otrově, který si vás získá během prvních chvil, které na něm strávíte.