Bydlení přímo na sjezdovce. Dům v rakouských Alpách na prodej

Hledáte bydlení ve vlastním domu či horském chaletu v rakouských Alpách? V městečku St. Lambrecht se v rámci již dokončeného resortu nacházejí řadové chalety na prodej do osobního vlastnictví.

Dům je možné využívat výhradně pro vlastní potřeby bez nutnosti dalšího pronájmu, jak u některých typů rekreačních nemovitostí žádá příslušná rakouská legislativa. Je proto jen na majiteli, který se může rozhodnout, zda chalet využije jen pro sebe, svoji rodinu a přátele, nebo chalet prostřednictvím specializované agentury v době, kdy by byl prázdný, pronajme, a získá zajímavý příjem z pronájmu.

Tip: zajímáte se také o investici do apartmánových projektů na horách? Přečtěte si článek Investiční apartmány na horách a získejte více informací o tomto specifickém realitním segmentu, který poutá stále více pozornosti.

Chalety skýtají krásné výhledy na okolní panorama hor i město, oblast je vhodná pro rekreaci v proběhu celého roku. St. Lambrecht je nejvýše položeným městečkem ve Štýrsku. Přilehlé středisko Grebenzen je v provozu od konce listopadu do poloviny března. K dispozici je zde 12 km upravených sjezdovek různých obtížností a je ideální volbou především pro rodiny s dětmi. K lyžování je samozřejmě možné využít i další střediska nacházející se v okolí.

V resortu je celkem 22 moderních řadových chaletů. Z hlavního vchodu do komplexu je umožněn přímý přístup ke sjezdovce. K dispozici je i restaurace a spa, případně je možné využít služeb sousedního 4* hotelu. Část chaletů se prodává zařízená, u části je možné je dozařídit dle vlastních představ.

Pokud vás chalety v městečku St. Lambrecht zaujaly, navštivte web společnosti Rellox nebo se na obraťte s žádostí o více informací (e-mail: info@rellox.cz) a uveďte referenční číslo nemovitosti: SR19928. Rellox zastupuje přímo developera projektu a kupující tak neplatí realitní provizi.