Domy na prodej v Marbelle u golfového hřiště

Hledáte luxusní dům ve Španělsku, který se bude nacházet v dobré lokalitě a bude u něj příznivý poměr ceny a užitných vlastností? Chcete maximální komfort a kvalitu, ale přitom váš rozpočet není v řádu milionů Eur? Zajímavým kompromisem může být volba řadového domu v Marbelle na prosluněném pobřeží Costa del Sol.

Luxusní rezidenční projekt sestává z celkem 23 řadových domů s výhledem na golfové hřiště a moře. Do ikonického přístavu Puerto Banús, který je odtud co by kamenem dohodil, můžete jezdit trávit romantické večery. V rámci komplexu, který je uzavřený a hlídaný, pak můžete využívat společný bazén, společné i privátní zahrady, solária, fitness, co-working oblast či concierge služby.

Stavba projektu je již v běhu, dokončení se předpokládá v září 2022. Příští podzim si tak již můžete zpříjemnit dovolenou ve vlastním domě ve Španělsku.

Výhodou je výborná dopravní dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení v průběhu celého roku. Letiště v Málaze je vzdálené cca 45 minut.

Pokud vás tato vila zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: DI20082.