Vily a bungalovy v Esteponě na prodej

V Esteponě, na oblíbeném španělském pobřeží Costa del Sol, vzniká unikátní rezidenční komplex, který se zařadí k tomu nejlepšímu na kontinentě. Ke koupi do osobního vlastnictví jsou vedle apartmánů také bungalovy nebo samostatně stojící vily.

Pokud dáte přednost bungalovu, máte na výběr z šesti 6 jedinečných staveb přímo v první linii u moře s přímým přístupem na pláž. K bungalovu náleží velká zahrada, terasa, veranda a soukromý bazén. Velkorysé obytné prostory jsou uspořádány přes 3 patra. Součástí jsou 3 – 4 ložnice s koupelnami, šatnami, pracovna, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou.

Pro splnění nároků i těch nejnáročnějších jsou k dispozici také dvě luxusní vily nabízející prostorný a moderní interiér, stejně jako privátní venkovní prostory s bazénem, vířivkou a verandou. Každá vila má tři podlaží a skýtá přímý přístup na pláž. Ideální volba pro ty, kteří preferují maximální soukromí a zároveň zázemí skvěle vybaveného resortu.

Projekt bude stavěn ve dvou fázích. Dokončení druhé fáze se předpokládá na podzim 2021.

Pokud vás tato nemovitost zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: VT19895.