Chorvatsko: Luxusní vila s vlastním kotvištěm

Jste jachtař? Přemýšlíte o pořízení vlastního domu v Chorvatsku a vlastní kotviště je jednou z věcí, bez kterých si svoje nové bydlení u moře nedovedete představit?

Pak právě vaší pozornosti doporučujeme luxusní vily v chorvatském Primoštenu, které splní nároky i těch nejnáročnějších. Resort, v rámci něhož se vily nacházejí, vyrůstá na klidném místě v první linii u moře nedaleko Primoštenu.

Na výběr je celkem 7 luxusních vil se 4 až 7 ložnicemi s privátními koupelnami a šatnami a s pokojem pro služebnou. K vile náleží zahrada, prostorný bazén s úchvatným výhledem na moře, vlastní molo s kotvištěm a samozřejmě parkovací místa.

Výhodou je i dobrá dopravní dostupnost nedaleko dálnice A1. V blízkosti je i několik přístavů. V případě letecké dopravy je možné využít okolní mezinárodní letiště buď ve Splitu nebo v Zadaru.

Projekt je již ve výstavbě, dokončení je plánované na jaro 2021. Již příští sezonu si tak budete moci vychutnat v pohodlí svého druhého bydlení na Jadranu.

Pokud vás tato nemovitost zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: CS19998.