Dům na Azurovém pobřeží ve Francii

Côte d’Azur patří k evropským top lokalitám. Neopakovatelná lehce mondénní atmosféra této oblasti láká k životu na Azurovém pobřeží nejen celebrity, ale všechny, kdo kouzlu zdejšího genia loci podlehli.

Pokud k nim patříte i vy, doporučujeme vaší pozornosti nádherný dům na Azurovém pobřeží nacházející se na pozemku o rozloze 4 200 metrů čtverečních.

» Nabídka nemovitostí na Azurovém pobřeží

Dům se nachází u proslulé pláže Pampelonne několik kilometrů od Saint-Tropez. Pláž proslavil především film režiséra Rogera Vadima A bůh stvořil ženu s nezapomenutelnou Brigitte Bardotovou.

V rezidenci o velikosti 410 metrů čtverečních naleznete v přízemí vstupní halu, velký obývací pokoj s výhledem na bazén u domu i moře a sociální zařízení pro hosty. Ve východním křídle nechybí jídelna, kuchyně, a ložnice s vlastními koupelnami. V západním křídle se nachází další dvě ložnice s vlastními koupelnami, šatna a terasa. Ložnice jsou klimatizované. V suterénu je k dispozici ještě menší byt určený především jako ubytování pro personál.

Před domem je nádvoří s fontánou, využít je možné letní kuchyně, jaccuzi nebo bazénu o rozměrech 10 x 15 metrů s přepadem a brouzdalištěm.

V budově je nainstalováno zabezpečovací zařízení, k dispozici jsou 2 trezory, chráněné parkování pro minimálně tři vozy.

Jak bývá v podobných případech obvyklé, cena nemovitosti je neveřejná. Pokud vás tento dům na Côte d’Azur zaujal, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: AP6469.


Zvětšit mapu

Reality ve Francii na prodej