Dům na toskánské vinici. Splňte si svůj sen

Očarovaly vás filmy odehrávající se v kulisách čarokrásného Toskánska? Je vaším snem mít tady svůj druhý (či dokonce první) domov? Máte příležitost.

V jedinečné lokalitě v kopcích Maremma se přímo na zdejších vinicích nachází komplex apartmánů a vil s výhledem na Středozemní moře.

Majitelé domů a apartmánů se nemusí prakticky o nic starat. V rezidenci je zajištěn hotelový servis zahrnující služby recepce, úklid, nákupy, taxi/transfery nebo stravovací služby. Samozřejmostí je i možnost pronájmu v době vaší nepřítomnosti – bez starostí pro majitele.

K dispozici k možnému využití je společný bazén s lehátky pro ničím nerušenou relaxaci pod toskánským sluncem. Výhled na moře a na okolní ostrovy si můžete vychutnat přímo z bazénu.

Velikost apartmánů resp. vil se pohybuje od 80 m² do 160 m². V dochozí vzdálenosti se nachází dvě krásné toskánské vesnice s nabídkou služeb a obchodů.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Podrobnější informace vám poskytne společnost Rellox, která nabízí nemovitost přímo do developera a kupující tak neplatí realitní provizi. Referenční číslo nemovitosti: MK19688.