Florida: Dům na břehu jezera, jen kousek moře

Dům na Floridě je zhmotněním představ o kvalitním bydlení u moře v subtropickém podnebném pásu. Nabízený dům je mimořádnou příležitostí jednak tím, že je situovaný přímo na břehu jezera (moře je přitom vzdálené pouhých deset minut) a také variabilitou jeho možného využití.

Dům se nachází jen 10 minut cesty od jedné z floridských pláží, navíc si můžete užívat výhod bydlení na břehu jezera

V případě, že dům na Floridě berete čistě jako investici a vedle uložení finančních prostředků do nemovitosti očekáváte příjem z pronájmu, je možné zajistit pronájem domu na krátkodobé i dlouhodobé bázi. V případě dlouhodobého pronájmu (celoročního) lze očekávat příjem v úrovni kolem 1 400 USD měsíčně. V případě krátkodobých pronájmů může příjem překročit 2 500 USD měsíčně.

Reality na Floridě na prodej

Zajisté oceníte, že se dům nachází v hlídané a velmi prestižní lokalitě ve městě Venice. Tříložnicový dům disponuje dvěma koupelnami, obývacím pokojem a plně vybavenou kuchyní s myčkou, typicky velkou americkou lednicí, drtičem odpadů, pračkou, sušičkou atd.

florida-05

Plně vybavená kuchyň s výhledem na hladinu jezera

florida-03

Dům pochází z nové výstavby, tomu odpovídá i moderní vybavení koupelen.

florida-04

Výhledem na jezero se můžete kochat i z pokoje.

florida-01

Pokud se vám nebude chtít k moři, můžete si rychlé osvěžení dopřít v bazénu, který je zde dispozici

Dům byl postavený v roce 2008, je proto ve výborném stavu bez nutnosti dalších okamžitých investic. Pořídit si jej můžete již za 2 750 000 Kč (upozornění: uváděná cena je orientační, protože se jedná o přepočet z USD na Kč, aktuální cena se odvíjí dle kurzu koruny), což je cena, za kterou byste v tuzemsku podobný dům v prestižní lokalitě pořídili jen těžko.

Koupě domu na Floridě je ideální příležitostí také pro milovníky golfu. Florida je vyhlášený golfový ráj a i v okolí tohoto domu najdete hned několik příležitostí k procvičení vašeho odpalu.

V době nepřítomnosti je majitele je zajištěna správa domu.

Tento již svého nového majitele našel. Pokud byste chtěli podobnou nemovitost, kontaktujte realitní společnost Rellox, která se specializuje na nemovitosti v zahraničí. Tel. číslo +420 222 243 325, e-mail: info@rellox.cz.