Krásný dům v Toskánsku na prodej

Toskánsko patří k místům, která si jednoduše musíte zamilovat. Celá řada z těch, kteří sem přijedou třeba na dovolenou, se sem později vrací a pořizuje si zde nové bydlení. Ať už pro rekreaci nebo trvalý pobyt. Pokud patříte k těm, kterým krásy Toskánska učarovaly, doporučujeme vaší pozornosti typicky toskánský kamenný dům.

Stavení se nachází uprostřed charakteristické toskánské krajiny plné olivovníky a další typické středomořské flory. Dům prošel přibližně před deseti lety renovací a je dispozičně upraven tak, že jej lze využívat jako několik samostatných jednotek, nebo po drobné úpravě prostory propojit.

Dům v Toskánsku

K domu náleží rozsáhlý pozemek o výměře 2 hektarů. To zaručuje potřebný dostatek klidu a soukromí. U domu je bazén, který v horkých letních dnech nabídne příjemné osvěžení. Večery je možné trávit třeba posezením u krbu, který je součástí jedné z obývacích místností. Cena nemovitosti činí 800 000 Euro.

V případě, že uvažujete koupi nemovitosti v Toskánsku, obraťte se na realitní společnost Rellox, tel. číslo +420 222 243 325 nebo +420 736 671 652, která se na projde zahraničních nemovitostí specializuje. Pokud vás zaujal přímo tento dům, uveďte prosím při kontaktu referenční číslo nemovitosti: MI17115.

Na místo můžete dojet autem, v případě, že dáte přednost letecké dopravě, je mezinárodní letiště ve Florencii vzdálené pouhých 50 km.

Reality ve Francii na prodej