Nemovitosti v Rakousku: alpské chalety ve Wald im Pinzgau

V malebné alpské vesničce Wald im Pinzgau vyrůstá osmnáct nových alpských chaletů. Slunné místo nacházející v docházkové vzdálenosti od centra vesnice je jako stvořené pro trávení příjemných chvil s přáteli a vašimi blízkými.

Vychutnávat si budete moci také překrásný výhled na okolní panorama Alp. Wald im Pinzgau se nachází ve strategické poloze mezi třemi vyhlášenými lyžařskými oblastmi – Zillertal Arenou, Kitzbühelem a Wildkogelem. Pokud patříte k vyznavačům lyžování, pak v zimě určitě oceníte možnost dojet zdarma skibusem do Wildkogelu nebo právě Zillertal Areny.

V okolí se nachází celá řada nádherných míst, včetně nádherných Krimmlerských vodopádů. Naleznete tak bezpočet míst pro pěší i cyklistické toulky zdejší alpskou krajinou. Chvil odpočinku si budete moci dopřávat i v některém ze zdejších vnitřních či venkovních bazénů nebo ve wellness. Na své si ve zdejších restauracích přijdou i gurmeti.

chalet_visu_kl-mensi

Chalety se staví ve dvou etapách. První bude dokončena koncem roku 2014, druhá fáze by měla být hotova v průběhu roku 2015. Domy se díky svojí citlivě zvolené architektuře stanou harmonickou součástí zdejší krajiny. Velká okna zaručují dostatek světla a zároveň díky ním získáte nádherný výhled do okolí. Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, kvalitní kuchyně se spotřebiči Siemens. Nábytek je možné dokoupit v rámci připravených „nábytkových balíčků“.

Ke všem chaletům náleží parkovací místo v podzemní garáži, v případě zájmu je možné dokoupit další parkovací stání. Stejně tak je možné na přání chalet dovybavit krbem, vířivkou atd.

V Rakousku je u rekreačních nemovitostí obvyklý model, kdy se nemovitosti v době, kdy je vlastník nevyužívá, musí pronajímat. Tak je tomu i v tomto případě. Proto bude součástí komplexu budova s recepcí. Pronájmy si majitelé mohou zajišťovat plně ve vlastní režii, nebo je možné starost přenechat specializované agentuře, která vše zajistí. V takovém případě lze počítat s příjmem z pronájmu v úrovni 3 – 5 % ročně.

Tento projekt je v současné době již vyprodaný. V případě zájmu o podobnou nemovitost kontaktujte realitní společnost Rellox na tel. číslech: +420 222 243 325 nebo +420 736 671 652. E-mail: info@rellox.cz.  

Reality v Rakousku na prodej