Poslední tři chalety v rámci unikátního projektu u ledovce

V rakouském Pitztalu jsou od července letošního roku nabízeny nemovitosti v rámci projektu Pure Pitztal. Ten vznikne přímo na úpatí ledovce a zahrnuje jak apartmány, tak samostatně stojící chalety.

Pokud uvažujete o nemovitosti v zahraničí a máte zájem o bydlení v některém z alpských středisek, měli byste zbystřit. Projekt Pure Pitztal je unikátní hned v několika směrech. Jeho součástí jsou samostatně stojící nové chalety. Podobných projektů je v rakouských alpských střediscích, neřkuli těch u ledovce, velmi málo. O velkém zájmu o tento typ nemovitosti svědčí i to, že během krátké předprodejní fáze již došlo k rezervaci většiny chaletů. K dispozici tak zůstávají poslední tři.

Tento ski-in ski-out projekt u ledovce může majitelům nemovitostí přinést také zajímavé zhodnocení jejich investice. Pitztal by se totiž v relativně krátké době měl lanovkou propojit se sousedním Söldenem. Propojením obou středisek by vznikla největší ledovcová lyžařská oblast na světě. Pitztal by se tím posunul mezi top střediska s předpokladem nárůstu cen služeb, ale i nemovitostí.

Vraťme se ale k projektu Pure Pitztal. Na výběr jsou chalety se dvěma a třemi ložnicemi. Ke každému chaletu náleží jedno parkovací místo v podzemních garážích. Majitelé zároveň mohou využívat služeb 4*S resortu a přitom si užívat maximálního soukromí vlastního bydlení.

Podrobnější informace o projektu, ceníky, půdorysy atd. naleznete na www.pure-pitztal.cz.

Vizualizace projektu

Pure-Pitztal-02 Pure-Pitztal-03 Pure-Pitztal-04 Pure-Pitztal-05