Prodej řadových domů na Costa Blanca

Nový projekt řadových domů na vyhledávaném španělském pobřeží Costa Blanca se nachází v uzavřeném areálu. Díky strategické poloze můžete být za slabou čtvrthodinku na pláži, v centru Aliacante nebo můžete vyrazit na některé z nedalekých golfových hřišť. Vzdálenost od letiště je 10 minut cesty, ještě blíže se nachází město Elche, proslulé palmovým hájem, který je zapsaný na seznamu Unesco. Podnebí v této lokalitě přeje i milovníkům jachtingu a nejrůznějších vodních sportů.

Každý dům má tři ložnice, dvě koupelny, WC, šatnu, terasu, zahradu a dostatečně velkou střešní terasu. Kuchyň je plně vybavená, samozřejmostí je klimatizace a topení včetně možnosti instalace plynových radiátorů. Ke každému domu náleží také soukromé parkovací stání. Na terasách můžete trávit pohodové chvíle s výhledem na golfové hřiště nebo pohoří Sierra de las Águilas a Sierra del Cid.

Pokud vás tato nemovitost zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: TW19815.