Tyrolsko: Alpské chalety na prodej

Čarokrásná alpská příroda, vynikající podmínky pro lyžování a další zimní sporty, letní sezona s možností golfu, cyklistiky, turistiky, rybaření, jezdectví atd. To vše si můžete vychutnávat plnými doušky, pokud se rozhodnete pro pořízení alpského chaletu v malebné tyrolské obci Wald am Arlberg.

chalet-aus-03

Útulné interiéry, ve kterých se budete cíti nikoliv “jako doma”, ale opravdu doma.

Výhodou je také dobrá dopravní dostupnost. Resort je dostupná autem, železnicí, ale i letecky – přibližně hodinu cesty je letiště v Innsbrucku a Friedrichshafenu, v přijatelné vzdálenosti jsou letiště v ZürichuMnichově.

chalet-aus-01

Stylové chalety zapadají do okolní alpské přírody.

chalet-aus-02

Zařízení interiéru je nyní možné ovlivnit a vybrat si některý z nábytkových balíčků.

chalet-aus-04

chalet-aus-05

Majitelé mohou využívat nabídky služeb resortu včetně wellness, sauny, bazénu atd.

V rámci resortu, který je jižně orientovaný, jsou na výběr jak apartmány, tak horské chalety. Je možné vybírat z několika typů chaletů, které zatím nejsou rezervované. Jedná se o moderní a ekologické stavby, které jsou ale pojaté v duchu zdejší tradiční architektury. K chaletům náleží soukromé zahrádky.

Pro vybavení interiérů jsou připravené vkusné varianty nábytkových balíčků. Majitelům chaletů i apartmánů je v rámci resortu k dispozici také celá řada doprovodných služeb. K dispozici je restaurace, bar, privátní lázně, wellness, sauna nebo bazén.

Nemovitosti mají přidělený status tzv. volnočasového bydlení. To znamená, že je lze využívat výhradně pro vlastní potřebu. V případě, že by majitel apartmánu či chaletu chtěl získat výnos z pronájmu, je možné nastavit služby agentury, která se o veškeré služby spojené se zajištěním pronájmu a správou nemovitosti postará.

Více informací o nemovitosti

RealityNavštivte největší českou databázi nemovitostí v Rakousku na prodej