Vila s výhledem na jezero, severní Itálie

Okouzlila vás oblast jezer v severní Itálii? Chtěli byste právě tady mít svůj druhý domov? Potom vaší pozornosti doručujeme vily poblíž jezera Iseo.

Při pořízení nemovitosti u jezera Iseo můžete využívat všech výhod bydlení v této nádherné oblasti. Přitom můžete výrazně ušetřit, protože na rozdíl od „slavnějšího“ Lago di Garda zde jsou nemovitosti levnější a místo je přeci jen klidnější oproti turisticky nejvyhledávanějším místům na Gardě.

dum-italie-04

Architektonicky povedené domy harmonicky zapadají do okolního prostředí.

dum-italie-03

Ranní sluníčko lesknoucí se na hladině jezera láká vyrazit ven.

dum-italie-02

Ale až po snídani, kterou si dopřejete na terase s výhledem na jezero.

V klidném a tichém resortu jsou na výběr dva druhy vilek s výhledem na jezero: buď dvoupatrové domy sestávající z obývacího pokoje, dvou nebo tří ložnic, terasy a soukromé zahrady, nebo můžete zvolit exkluzivní vilu se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami, obývacím pokojem, samostatnou kuchyní, venkovní verandou a terasou v prvním patře.

dum-italie-01

dum-italie-05

dum-italie-08

Součástí služeb resortu je wellness, turecké lázně, vyhřívané bazény, jacuzzi, sauna nebo tělocvična. Na své si přijdou i milovníci golfu – nedaleko se nachází golfové hřiště.

Kromě ideálního klimatu a bohaté nabídky nejen sportovního vyžití je výhodou této oblasti také to, že svůj dům můžete využívat jako základnu k výletům k moři nebo do Alp, které jsou v poměrně pohodlné dojezdové vzdálenosti.

Více informací o nemovitosti

Reality na Sardinii na prodej